Projekt Świat Praw Człowieka

Fundacja Nasza Przestrzeń rozpoczęła realizację projektu Świat Praw Człowieka. Projekt realizowany jest z Stowarzyszeniem Arteria, Kampanią Przeciw Homofobii i RCW. Szczegóły w zakładce Projekty - Projekt Świat Praw Człowieka.

http://naszaprzestrzen.org/spc/

 
Galeria Wolontariatu

W dniach 28 – 30 stycznia 2011 roku w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku miała miejsce akcja zatytułowana Galeria Wolontariatu, która odbyła się w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu. Fotorelacja

Więcej…
 
Koalicja na Rzecz Równych Szans

Fundacja Nasza Przestrzeń w gronie organizacji pozarządowych działających na rzecz praw człowieka i promowania zasady równości i niedyskryminacji. Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego jest koordynatorem koalicji.

Więcej…
 
System rozpoznawania mowy

Na naszej stronie zainstalowano unikalny system rozpoznawania mowy, umożliwiający osobom z dysfunkcją ruchu obsługę naszej strony internetowej. Chcąc z niego skorzystać należy kliknięciem włączyć aplet znajdujący się w prawym górnym rogu strony( kliknąć zielony przycisk "włącz" i postępować zgodnie z instrukcją) . Wszystko to dzięki współpracującej z nami firmie VOICE LAB ( www.voicelab.pl ), której to serdecznie dziękujemy.

 
Festyn "Pożegnanie lata"

Dnia 16 września 2010 podczas festynu " Pożegnanie lata" zespół trenerów Fundacji Nasza Przestrzeń przeprowadził warsztaty artystyczno-edukacyjne " Mam prawo tworzyć".

Fotorelacja

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 następna > ostatnia >>

Nr konta fundacji: 64 1940 1076 3081 0176 0000 0000