System rozpoznawania mowy

Na naszej stronie zainstalowano unikalny system rozpoznawania mowy, umożliwiający osobom z dysfunkcją ruchu obsługę naszej strony internetowej. Chcąc z niego skorzystać należy kliknięciem włączyć aplet znajdujący się w prawym górnym rogu strony( kliknąć zielony przycisk "włącz" i postępować zgodnie z instrukcją) . Wszystko to dzięki współpracującej z nami firmie VOICE LAB ( www.voicelab.pl ), której to serdecznie dziękujemy.

 
Festyn "Pożegnanie lata"

Dnia 16 września 2010 podczas festynu " Pożegnanie lata" zespół trenerów Fundacji Nasza Przestrzeń przeprowadził warsztaty artystyczno-edukacyjne " Mam prawo tworzyć".

Fotorelacja

 
Warsztaty

W okresie wakacyjnym zespół trenerów Fundacji Nasza Przestrzeń przeprowadził cykl warsztatów plastycznych w Ośrodku Aktywizacji i Integracji Społecznej "Centrum REDUTA". Przewodnim tematem zajęć były prawa dziecka.

 
Nagraj Cyfry

Zachęcamy do udziału w tworzeniu systemu sterowania komputera głosem, który ma umożliwić osobom z dysfunkcją narządów ruchu sprawną obsługę komputera i poruszanie się w internecie. Szczegóły na http://nagrajcyfry.pl/.

Więcej…
 
Obywatelski Piknik pod Kasztanami

26.06.2010

Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych, Fundacja Sprawni Inaczej i Gdańska Rada Organizacji Pozarządowych zapraszają na Obywatelski Piknik pod Kasztanami, imprezę integracyjną dla gdańskich organizacji pozarządowych, która odbędzie się 26 czerwca 2010 w siedzibie Fundacji Sprawni Inaczej, ul. Północna 5 w Gdańsku-Brzeźnie

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Nr konta fundacji: 64 1940 1076 3081 0176 0000 0000