Write For Your Rights

07.05 - 28.05.2011 „Write for Your Rights” Graffiti Jam dla Małych i Dużych vol. 2

 

Już 7 maja we Wrzeszczu rusza druga odsłona projektu „Write for Your Rights”Graffiti Jam dla Małych i Dużych vol. 2, organizowanego przez Fundację Nasza Przestrzeń. Projekt ma na celu promowanie szeroko pojętej kultury praw człowieka rozumianej jako promowanie aktywnej postawy i prawa do uczestnictwa w życiu kulturalnym. Pierwsza edycja odnosiła się przede wszystkim do promocji wiedzy o Konwencji o Prawach Dziecka, tegoroczna będzie skoncentrowana na Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Więcej…
 
Zaproszenie na wydarzenie artystyczne "SEA SEE SEA"

FNP ma przyjemność zaprosić  na wydarzenie artystyczne „SEA SEE SEA”, w którym weźmie udział duet Szwelas&Gos prezentując współczesną muzykę improwizowaną. Po koncercie duetu zagra grupa „a może ...”, dla której inspiracją do wykonania utworu będą dźwięki morza. Wiekopomne wydarzenie będzie miało miejsce 14 kwietnia w oliwskim Domu Zarazy o godzinie 18. Organizatorami przedsięwzięcia są: występujący artyści, Fundacja Nasza Przestrzeń, Stowarzyszenie Stara Oliwa oraz Fundacja Sprawni Inaczej.

 
Projekt Świat Praw Człowieka

Fundacja Nasza Przestrzeń rozpoczęła realizację projektu Świat Praw Człowieka. Projekt realizowany jest z Stowarzyszeniem Arteria, Kampanią Przeciw Homofobii i RCW. Szczegóły w zakładce Projekty - Projekt Świat Praw Człowieka.

http://naszaprzestrzen.org/spc/

 
Galeria Wolontariatu

W dniach 28 – 30 stycznia 2011 roku w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku miała miejsce akcja zatytułowana Galeria Wolontariatu, która odbyła się w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu. Fotorelacja

Więcej…
 
Koalicja na Rzecz Równych Szans

Fundacja Nasza Przestrzeń w gronie organizacji pozarządowych działających na rzecz praw człowieka i promowania zasady równości i niedyskryminacji. Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego jest koordynatorem koalicji.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Nr konta fundacji: 64 1940 1076 3081 0176 0000 0000