Warsztaty Klatka płci

 

Zespół trenerski Fundacji Nasza Przestrzeń w wrześniu 2011 r. prowadził warsztaty świadomości genderowej "Klatka płci". Warsztaty zostały przeprowadzone we współpracy  z Stowarzyszeniem Babie Loty w ramach projektu „I co się dziwisz?” .

 

 
Trening antydyskryminacyjny i wrażliwości genderowej

Trenerki Fundacji brały udział w realizacji warsztatów treningu antydyskryminacyjnego i wrażliwości genderowej w świetlicy środowiskowej “ Gościnna Przystań” prowadzonej przez Gdańska Fundację Innowacji Społecznej. (2010/2011)

 
Warsztaty "Wszyscy inni tacy sami"

 

W okresie maj - październik 2011 zespół trenerek Fundacji Nasza Przestrzeń przeprowadził cykl warsztatów pt. „Wszyscy inni tacy sami” o tematyce prawo człowieczej w LKW Gallery / Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia.

 

 
LKW GALLERY CSW Łaźnia 2011

 

W okresie maj - październik -  zespół trenerek Fundacji Nasza Przestrzeń przeprowadził cykl warsztatów pt. „Wszyscy inni tacy sami” i " Niebajki" o tematyce prawo człowieczej w LKW Gallery / Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia.

 

 
Warsztaty antydyskryminacyjne w Mikoszewie dla PSOUU

W ramach współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gdańsku trenerzy Fundacji przeprowadzili warsztaty edukacyjne dot. praw człowieka " Kim ja my jesteśmy?".  Projekt Europeans Vor Peace był wymianą polsko-niemiecką. Uczestniczyła w nim młodzież z niepełnosprawnością intelektualną

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Nr konta fundacji: 64 1940 1076 3081 0176 0000 0000