Warsztaty HOLOKAUST - DOŚWIADCZENIE SIEBIE WOBEC ZAGŁADY

Fundacja Nasza Przestrzeń zaprasza na warsztaty: Holocaust - doświadczenie zagłady. Warsztaty odbędą się 13 czerwca 2012 r.

Po co robić warsztaty o Holokauście? Po co o nim mówić, myśleć? To pierwsze pytanie, które wybrzmi w czasie warsztatów. Ich celem będzie przyjrzenie się temu, czego doświadczamy w konfrontacji z samym faktem Zagłady - ze świadomością tego, że się wydarzyła. Temat Zagłady bardzo często budzi silne emocje, opór lub fascynację. Za nimi kryje się coś autentycznego, i właśnie to "coś" spróbujemy odkryć dla siebie nawzajem w czasie tych sześciu godzin, jakie spędzimy razem.

Warsztaty prowadzić będzie Sonia Ruszkowska, trenerka Forum Dialogu Między Narodami.

Więcej informacji na: http://naszaprzestrzen.org/spc/?warsztaty&holocaust

 
„Chiny = kultura, medycyna , prawa człowieka”

Fundacja Nasza Przestrzeń zaprasza na prelekcję „Chiny = kultura, medycyna , prawa człowieka”, spotkanie poprowadzi Agata Chruszcz  z Fundacji Lighthouse Gdańsk, absolwentka filozofii, autorka  bloga „Z Chin do ludzi” ,trenerka zajmująca się głównie wolontariatem europejskim.

Agata opowie o kulturze, tradycyjnej chińskiej medycynie i prawach pacjenta.  Spotkanie  będzie osobistą opowieścią Agaty o doświadczeniu odmiennej kultury, zderzeniu ze swoimi stereotypami i doświadczeniu bycia „innym”.

Prelekcja odbędzie się w ramach punktu konsultacyjnego realizowanego w ramach projektu Świat Praw Człowieka.

Termin:  24 maja/czwartek  w godz. 16:00-18:30

Miejsce: UL. MISZEWSKIEGO 17; Pietro III pok. 307.

GODZ. 17.OO;

 
"Jak skutecznie motywować siebie i innych - czy znasz swoją drogę do osiągania celów. "

Fundacja Nasza Przestrzeńi RCW zapraszają na bezpłatne warsztaty "Jak skutecznie motywować siebie i innych - czy znasz swoją drogę do osiągania celów. " . Zajęcia odbędą się w dniach 26 - 27 maja 2012 w Gdańsku.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową do godziny 15 24.05.2012, adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Piknik Sąsiedzki

W sobotę 19 maja 2012 roku, w godzinach 12.00 - 16.00 otwierając nowo powstały plac zabaw w Gdańsku przy ul. Zator Przytockiego 4 (w sąsiedztwie parafii na Czarnej) zapraszamy mieszkańców Wrzeszcza na Sąsiedzki Piknik Rodzinny.

Podczas spotkania przewidziane są zabawy, konkursy dla całych rodzin, pokazy graffiti, loteria, poczęstunek i wiele innych atrakcji. Podczas spotkania przewidziany jest dyżur radnych dzielnicy. W miłej atmosferze planujemy bawić się i rozmawiać. Organizatorzy:Fundacja Rodzinny Gdańsk , FNP.

 
„Świat oczami Innego - rola i formy wsparcia społecznego w rodzinach dotkniętych zaburzeniami psychicznymi”

Fundacja Nasza Przestrzeń, Stowarzyszenie Arteria, Regionalne Centrum Wolontariatu zapraszają na bezpłatne warsztaty realizowane w ramach projektu "Świat praw człowieka pod tytułem „Świat oczami Innego - rola i formy wsparcia społecznego w rodzinach dotkniętych zaburzeniami psychicznymi”. Zajęcia odbędą się w dniach 19 - 20 maja 2012 w Gdańsku. Szczegóły: http://naszaprzestrzen.org/spc/

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Nr konta fundacji: 64 1940 1076 3081 0176 0000 0000