Jesień

 
Festyn Ptaki i Sąsiedzi

 
PROJEKT „WŁÓCZKOWE REWOLUCJE - STRZYŻA, VII DWÓR”

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO DZIERGANIA!!!

 

PROJEKT „WŁÓCZKOWE REWOLUCJE -  STRZYŻA, VII DWÓR”

 

GDZIE?     Sklep ZIELONY SPICHLERZ

ul. Chrzanowskiego 38A

Gdańsk Strzyża

 

 

 

KIEDY?     19.05 - 14.07.2016;  godz. 16.30 - 19.30

 

MAJ: 19 czwartek, 25 środa

CZERWIEC : 2, 9, 16, 23, 30 czwartki

LIPIEC: 7,14 czwartki

 

ZAPISY?

TEL: 0 694 597 187

E-MAIL: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZADZWOŃ, WYŚLIJ MAILA ALBO PO PROSTU PRZYJDŹ  I DOŁĄCZ DO GRUPY !!!!

 

„Włóczkowe rewolucje” to cykl 9 warsztatów artystyczno - rękodzielniczych skierowanych do osób           w każdym wieku.  Zapraszamy do działań twórczych których, celem będzie przygotowanie pod okiem artystki projektu artystycznego począwszy od koncepcji, wykonania  i prezentacji  w formule otwartego wydarzenia dla szerszej publiczności.

Prace rękodzielnicze zakładają wykorzystanie tradycyjnych technik robienia na drutach, szydełkowania i elementów filcowania, tworzenia form przestrzennych jak i nauka tradycyjnych form dzianinowych.

W trakcie warsztatów 16 czerwca w Międzynarodowym Dniu Publicznego Robienia na Drutach, odbędzie się  happening w przestrzeni dzielnicy do udziału którego włączeni zostaną mieszkańcy i przypadkowi przechodnie.

Działaniom warsztatowym towarzyszy akcję zbierania włóczek, kordonków, szydełek i wszelkich materiałów pasmanteryjnych pod hasłem „wietrzenia szaf”, które zostaną wykorzystane w trakcie warsztatów. Warsztaty zakończą się uroczystym wernisażem gdzie uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje prace.

 

Wszystkie zajęcia dla uczestników będą  bezpłatne zapewniamy materiały

 
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Fundacja Nasza Przestrzeń serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Szkole dla Rodziców i Wychowawców. Start: 10 04 2015, zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel: 783037312

 

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców
to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami. Jego głównym celem jest wspieranie rodziców i wychowawców  w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Motto programu to

Jak kochać i wymagać”

Plakat

Ulotka

 
Projekt Terapeutyczno - Rozwojowy "NIKE"

Fundacja Nasza Przestrzeń i Centrum Praw Kobiet realizują projekt NIKE.

Plakat

Ulotka

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Nr konta fundacji: 64 1940 1076 3081 0176 0000 0000